Головна / Послуги / Повноростові огорожі

Повноростові огорожі

Місця, розраховані на проходження великої кількості людей, вимагають дотримання встановлених заходів безпеки. Контроль над потоком відвідувачів здійснює повноростова огорожа, поєднана з турнікетом. Конструкція захищає від несанкціонованого проникнення в приміщення.

Виробництво

Повноростові огорожі секційні конструкції, виготовлені зі сталевих профілів. Кількість модулів визначається габаритами отвору. Для збільшення терміну експлуатації на елементи наноситься антикорозійне покриття за технологією гарячого цинкування.

Ми виробляємо моделі, призначені для монтажу всередині приміщення і на вулиці. Для стійкості до несприятливих кліматичних умов покриваємо поверхню виробів захисною фарбою. Використовуємо метод порошкового нанесення. Шар перешкоджає появі іржі, та має антивандальний ефектом.

Призначення

Специфічні огорожі в комбінації з турнікетом переважно встановлюються в будівлях з контрольно-пропускним режимом. Це заводи, державні установи, офісні приміщення, аеропорти, авто і залізничні вокзали. Призначені для контролю за входом/виходом людей з об'єктів закритого типу.

Прохід можливий за допомогою спеціального жетона (електронного ключа). Це перешкоджає проникненню на територію сторонніх людей.

Огородження виділяють зони огляду, поділяють потоки вхідних і вихідних людей. Забезпечують централізовану евакуацію при НС.

Місце монтажу

Наша компанія виробляє повноростові огорожі, призначені для встановлення як всередині, так і зовні будівлі. Проектується локація, яка служить ділянкою автономного пропуску потоку людей (без присутності контролера). Вуличні моделі обладнані дахом. Це перешкоджає проникненню через верх конструкції, захищає від несприятливих погодних умов.

Розміри і тип конструкції затверджуються на підставі попередньо розрахованої прохідності, і необхідності пронесення на територію великогабаритного вантажу.

Найпоширеніше місце установки огорож - вхідна зона, хол, центральний зал приміщення з контрольно-пропускною системою. Поєднується з кімнатою огляду на охоронюваних об'єктах.

Умови експлуатації

Ми виробляємо конструкції, невразливі до несприятливих зовнішніх факторів. Витримують широкий температурний діапазон і підвищену вологість. Функціонал і якісні характеристики зберігаються в межах -40°-+55°. Така особливість дозволяє монтувати огорожу в будь-якому виділеному місці.

Щоб організувати централізований рух, необхідно враховувати кілька простих правил:

  • Проходити по одній людині
  • Не намагатися пронести предмети, що перевищують габарити огорожі
  • Якщо передбачений вхід по магнітному ключу, не приводити турнікет в рух перед подачею дозволу сигналу

Повний перелік правил експлуатації вказано в ГОСТ 15150-69.

Особливості установки

Правильний монтаж впливає на термін служби і ефективність виконання заявлених вимог. Ми рекомендуємо ознайомитися з докладною інструкцією. Технічні помилки, пов'язані з порушенням правил установки, не є гарантійним випадком.

Для фіксації повноростових огорож потрібно підготувати ділянку:
Залучити монтажників, що мають підтверджений розряд, починаючи з третього. Задіяти в роботі не менше 2-х майстрів
Монтаж здійснюється на рівну міцну бетонну або кам'яну основу товщиною від 150 мм
Використовувати заставні фундаментальні елементи з габаритами 300×300×300 мм
Перед початком робіт перевірити горизонт і вертикаль спеціальним інструментом. Відхилення від площини може становити не більше 1,5 мм
Закріплювати деталі міцними анкерними болтами

При порушенні фундаментальних вимог працездатність обладнання знижується. Невірна налагодження призводить до появи збою, заклинювання рухомих елементів.

Процес монтажу складається і декількох етапів

1

Розпакувати деталі, перевірити наявність дефектів. Якщо порушені умови транспортування, можлива поява вм'ятин, відколів і тріщин. Пошкоджені фрагменти виключити з подальшої роботи.

2

Розмітити підставу. Це необхідно для позначення отворів "стовпчиків".

3

Просвердлити отвори. Вставити анкери.

4

Встановити і закріпити болтами центральний модуль. Щільно не затягувати. Це необхідно для подальшого вирівнювання.

5

Домогтися вертикального розташування секції. Можна використовувати монтажні прокладки. При досягненні потрібного кута нахилу остаточно затягнути болти.

6

Закріпити додаткові модулі. Якщо спостерігається не стикування фрагментів, можна відрізати надлишок довжини.

7

Стикувальні місця обладнати спеціальними накладками. Закріпити саморізами, що входять в комплект.

Після закінчення робіт перевірити щільність прилягання елементів. Якщо є вільний хід, підтягнути болти.

Copyright © 2022 Металоконструкції САЛДІ