Головна / Послуги / Каркаси з металу

Каркаси з металу

При будівництві швидкомонтованих споруд велика увага приділяється каркасу. Конструкція каркаса повинна легко монтуватися, відповідати нормам безпеки, відрізнятися підвищеною міцністю. Поряд з технічними вимогами враховується швидкість зведення. Оптимальне співвідношення критеріїв виражається в металевих виробах.

Призначення каркаса

Металоконструкції призначені для зведення ангарів, складів, павільйонів (та інших споруд) тимчасового і постійного призначення. Каркас в розібраному вигляді представляє набір деталей, виточених за попередньо затвердженою схемою. Своєрідний "конструктор" не викликає складнощів при транспортуванні, установці і експлуатації.

Виступає альтернативою монолітних будівель. Не поступається по міцності і стійкості. Завдяки захисному покриттю, невразливий до появи корозії. При правильному монтажі має необмежений термін служби.

Різновид

Ми виробляємо конструкції, які за методом установки класифікуються на 2 групи:

Стаціонарний

Розроблені для будівель довгострокового використання. Характерні міцність, стійкість до несприятливих погодних умов. Доступні для проведення освітлення, опалення. Масивний капітальний каркас вимагає заливки фундаменту. Для виробництва використовується якісний метал, що пройшов попереднє тестування.

Мобільний

Полегшений каркас розрахований на багаторазовий демонтаж і повторну збірку. Зведення не вимагає втручання великовагової спецтехніки. Формування бетонної основи необов'язково. Установка проводиться безпосередньо в грунт. Ділянка попередньо вирівнюється. При необхідності перевозиться на нову локацію.

Наше виробництво націлене на реалізацію складних конструктивних рішень. Перед складанням проекту вивчаємо область застосування приміщення.

Переваги

Металевий каркас наділений рядом переваг:

Ціна. Проектування та монтаж дешевше зведення монолітної будівлі.
Можливість установки на будь-якій території. Вимог до складу грунту немає.
Проведення електрики, опалення.
Економія ресурсів за рахунок врізки вікон. Знижується споживання електрики в світлий час доби.
Невелика вага. Скорочуються витрати на оренду спецтранспорту.
Висока вантажопідйомність. Легка конструкція витримує підвищене експлуатаційне навантаження.
Можливий монтаж незалежно від пори року і погодних умов.
Міцність. Витримує удари, механічні пошкодження.
Суворий і лаконічний зовнішній вигляд. Ми виготовляємо каркаси будь-якої форми, розмірів. Офарблюємо в обраний колір.
Перешкоджає розвитку шкідливих комах, бактерій. Виключена поява грибка, цвілі.
Пожежна безпека. Матеріал не горить.

Ми виробляємо металоконструкції після затвердження проекту. Отримання дозволу на будівництво необов'язково.

Застосування

Металеві каркаси універсальні. Завдяки цьому вони знайшли застосування в багатьох сферах діяльності:

Сільське господарство

Сільське господарство. Виступають в якості місць для розведення тварин, приміщень для зберігання продукції і техніки.

Будівництво

Переважно використовуються мобільні ангари для складування обладнання. Популярність обумовлена можливістю численних збірок. Це дозволяє перевозити каркас в розібраному вигляді на інший майданчик без втрати якісних властивостей.

Ларьки, павільйони, торгові приміщення

Основний фактор - швидкість зведення. Дозволяє запустити об'єкт в обмежені терміни з мінімальними матеріальними витратами.

Спортивні комплекси

Закрита територія використовується для проведення змагань, тренувань, турнірів. Розміри, форма і впровадження додаткових опцій визначається масштабом проведеного заходу.

Складське приміщення

Доречно для логістичних компаній. Дотримуються умови зберігання при невеликих витратах на зведення.

Перед прийомом замовлення ми уважно вивчаємо особливості експлуатації. Підбираємо модель під задані умови установки.

Технологія монтажу

Закріплення елементів проводиться суворо за встановленим регламентом. Основне правило - коректний розподіл навантаження. Це стосується металевих і каркасно-тентових споруд. При порушенні технічних вимог знижується вантажопідйомність будівлі. Підвищується ризик зміщення центру ваги, нахилу каркаса.

Наші майстри перед монтажем проводять візуальний аналіз території. Враховують специфіку грунту, кліматичних умов. Це потрібно для визначення типу металевого каркаса і необхідності додаткового посилення. Після підготовки ділянки ми переходимо до установки. Кожен етап суворо контролюється, тому виключені відхилення від затвердженої схеми.

Copyright © 2022 Металоконструкції САЛДІ