Головна / Послуги / Карусельні двері

Карусельні двері

При облаштуванні приміщення з великим потоком людей велика увага приділяється вхідній групі. Конструкція повинна полегшувати проходження відвідувачів і, одночасно, захищати прохід від потрапляння пилу, бруду і сторонніх предметів. Стандартні  двері викликають безліч незручностей, нерідко призводять до травм. Карусельні конструкції забезпечують безпечний і ефектний вхід в будівлю.

Пристрій карусельних дверей

Основа револьверного механізму - обертовий круг. Центральна частина обладнана прорізами для монтажу перегородок. Кількість секцій визначається пропускною здатністю. Відстань між "лопатями" може бути від 2 до 6 метрів. По периметру встановлюється вертикальна перегородка, яка служить захисним екраном від зовнішніх забруднень.

На відміну від типових дверних конструкцій, револьверна має низку плюсів:

  • Достойний зовнішній вигляд. Ефектна конструкція привертає увагу здалеку
  • Дверний отвір закривається в будь-якому положенні лопаті
  • Безперешкодний вхід в будівлю великої кількості людей
  • Захист від протягів, пилу, бруду і вуличного сміття
  • Прозорість. Пропускає сонячне світло. Завдяки цьому скорочуються витрати на електроенергію для освітлення ніші
  • Шумоізоляція

Механізм абсолютно безпечний.

Сфери застосування

Карусельні двері використовуються в громадських місцях, де передбачений прохід великої кількості людей:

Залізничні вокзали, аеропорти
Готелі
Кафе, ресторани
Будівлі муніципальних установ
Торгові та офісні центри
Повітряопорні конструкції

Ми виробляємо конструкції будь-яких розмірів. Це дозволяє облаштувати вхідну групу будь-якої складності.

Дизайнерські рішення

Інноваційний спосіб оформлення простору не має дизайнерських обмежень. Ми можемо реалізувати самий нестандартний проект.

Карусельні двері підбираються під загальну концепцію будівлі

Один з найпопулярніших матеріалів – скло. Прозора конструкція невразлива до механічних пошкоджень. Завдяки спеціальній технології виробництва перегородки виключають ризик утворення тріщин, осколків, які призводять до порізів. Відкривається можливість подивитися з вулиці, що знаходиться всередині. Якщо потрібно підкреслити фасад, можлива установка кольорових або дзеркальних стекол.

Металеві опори

Глянцева поверхня каркаса створює ефект повітряності і легкості. Тонкі грані звільняють простір. Підходять для приміщення будь-якого призначення. Суворий, стриманий стиль можна урізноманітнити кольором. Ми фарбуємо поверхню в обраний відтінок. Це дозволяє адаптувати карусельні двері під запланований і існуючий інтер'єр.

Класичне виконання

Мається на увазі наявність масивної центральної колони, що підкреслює антураж будівлі, дерев'яних елементів, ліпнини. Якщо вхідна група більше 4 метрів, є можливість з боків розміщувати вітрини. Подібне маркетингове рішення призначене для формування у відвідувача певного настрою.

Вид

Ми пропонуємо моделі, які класифікуються за кількістю стулок. Клієнт розраховує чисельність відвідувачів що входять в будівлю. На підставі отриманих даних монтується 2, 3 або 4 лопаті. Чим більше виділено сегментів, тим менше відстань між ними. Щоб виключити тісноту, паралельно збільшуючи пропускну здатність, враховується діаметр конструкції.

Крім основних моделей ми розробляємо конструкцію, адаптовану під людей з обмеженими можливостями.

Замовлення карусельних дверей

Ми виготовляємо металеві конструкції, незалежно від призначення і конструктивних складнощів. Підбираємо тип на підставі технічних особливостей будівлі, розмірів вхідної групи.

Виготовляємо обладнання по готовому макету, або допомагаємо в складанні проекту. Проводимо попередній розрахунок після огляду схеми або приміщення. З метою скорочення незручностей, транспортуємо двері на об'єкт.

Copyright © 2021 Металоконструкції САЛДІ