Головна / Послуги / Аварійні двері

Аварійні двері

Аварійні двері – обов'язкова конструкція для приміщень приватного та громадського призначення. Правильне облаштування аварійного виходу забезпечує безперешкодну евакуацію людей, знижує паніку в надзвичайній ситуації. Захищає приміщення від несанкціонованого проникнення в будівлю.

Призначення

Аварійні двері монтуються в місцях, передбачених в якості запасного виходу.

Виконують функції

  • Сприяють виведенню людей з будівлі в критичній ситуації
  • Захищають майно. Зовні зайти в приміщення без узгодження не можна

Двері обладнані спеціальним механізмом

Не вимагає ключа. Відкривається зсередини натисканням кнопки. Щоб не створювати перешкод швидкому виходу, прохід не закривається стелажами та іншими речами.

Отвір і розташування аварійного виходу підсвічується

Освітлення помітно в умовах недостатньої видимості (відкритий вогонь, задимлення, густа пара).

Основне правило монтажу – слідувати стандартам ДСТУ

Це необхідно для забезпечення максимальної ефективності евакуаційного виходу. Наші майстри діють згідно інструкції. Завдяки цьому принципу виключена поява технічних помилок.

Вимоги

Ми проводимо установку на підставі регламенту пожежної безпеки:
Двері відкриваються "назовні" по ходу руху людей
Габарити отвору розраховуються, виходячи з призначення будівлі і кількості присутніх в ньому
Детально вивчаємо план. Евакуаційний вихід дозволений тільки по сходах. Якщо спуск на нижні поверхи мається на увазі з використанням ліфта, проектуємо альтернативне місце установки
Підхід до аварійних сходів здійснюється через хол, коридор загального користування
Докладний перелік правил зафіксовано в законодавчо затверджених правилах пожежної безпеки в Україні.

Примітка! Будь-яке відхилення від встановлених стандартів переводить аварійні двері в статус "запасні", які можуть використовуватись для виведення людей.

Обладнання

Аварійні двері повинні оснащуватися доводчиком для автоматичного закриття дверей. Виняток становлять люки. Тут монтаж пристосування не передбачений. Фурнітура потрібна для закриття полотна з метою блокування поширення вогню і диму.
Існує кілька варіантів механізму
Зовнішні
Приховані (всередині дверей)
Підлоговий (монтуються в перекриття)

Стандартні (зовнішні) вважаються одними з найпопулярніших. Це обумовлено простотою кріплення, технічного обслуговування та експлуатації. Відрізняється підвищеною ефективністю. Однак, зовнішня фурнітура може псувати концепцію інтер'єру. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності, враховуючи дизайн приміщення і функціональність. Підбираємо обладнання, виходячи з конструкції і ваги полотна.

Система антипаніка

У надзвичайній ситуації раціонально оцінювати обставини вкрай складно. Щоб виключити додаткові хвилювання і прискорити вихід людей з будівлі, ми встановлюємо елемент з характерною назвою.

Пристрій екстреного відкриття дверей представляє замок, який утримує полотно в замкненому положенні. Відкривається натисканням на спеціальну штангу рукою або тілом людини без застосування ключа. Розташовується на внутрішній поверхні дверей. Після виходу людей з приміщення закривається за допомогою автоматичного доводчика.

Некоректна установка призводить до заклинювання ручки. Це перешкоджає розблокуванню замку. Наші майстри під час монтажу тестують механізм на кожному етапі. Це виключає ймовірність появи браку, клина, відкручування кріплень.

Аварійні двері на каркасно-тентових спорудах

Установка евакуаційних полотен в приміщеннях тимчасового призначення відрізняються від монолітних. Обладнання повинно витримувати численну збірку, транспортування. Переважно використовується в мобільних ангарах, місцях загального користування (криті ярмарки, Спортзали, парки розваг). Після використання демонтуються і перевозяться на нову локацію.

Аварійні двері виготовляються за попередньо затвердженим планом. Ми виготовляємо креслення із зазначенням всіх розмірів, особливостей конструкції, структурних вузлів. Подібна деталізація спрощує процес реалізації проекту.

У виробництві полотен ми використовуємо матеріал, що пройшов тестування. Це виключає випадкове загоряння, порушення герметизації. Після здачі об'єкта в експлуатацію проводимо первинний інструктаж персоналу.

Ми виготовляємо і реалізуємо товар, що пройшов атестацію. Якість підтверджується діючими сертифікатами. Робота проводиться за договором з наданням гарантії та сервісного обслуговування.

Copyright © 2021 Металоконструкції САЛДІ

checkmark-circle