Головна / Послуги / Металокаркаси

Металокаркаси

Основою будівлі будь-якого призначення є каркас. Від якості і правильного монтажу конструкції залежить міцність і довговічність споруди. Будівництво об'єктів на базі металокаркасів спрощено і рентабельно, тому цей метод визнаний передовим.

Конструктивні елементи металокаркасу

Металевий "скелет" будівлі переважно включає деталі, ідентичні залізобетонному корпусу. Включати:

Кроквяні (підкроквяні) ферми
Колони
Балки підкранові
Елементи зв'язку

Стикування деталей проводиться болтами, заклепками, із застосуванням зварювання. Місця з'єднання формуються при створенні заготовки. На попередньо розкреслених ділянках просвердлюють отвори, які підходять під кріпильні елементи. Для зручності експлуатації встановлюється монтажний столик, косинка.

Ми працюємо з кожним проектом індивідуально. Розробляємо тип конструкції на підставі умов використання.

Переваги

Металевий каркас популярний за рахунок наступних характеристик:

Реалізація схеми будь-якої складності

Ми виготовляємо нестандартні моделі.

Невелика вага

Зручно транспортувати і встановлювати.

Навантаження

Рівномірний розподіл навантаження.

Міцність та стійкість

Невразливий до механічних пошкоджень, ударів, корозії.

Висока швидкість зведення

Час визначається складністю проекту.

Незалежність від пори року

Встановлення доступне цілий рік.

Сумісність

Сумісний з усіма типами будівельних і оздоблювальних матеріалів.

Ціна

Вартість готової конструкції нижче монолітної споруди з ідентичними характеристиками. Завдяки цьому скорочується період окупності.

Ми виробляємо довговічні, зносостійкі металокаркаси без обмеження по терміну експлуатації.

Види

Тип металевої конструкції визначається призначенням об'єкта. При зведенні будівель застосовується кілька різновидів каркасів:

Швидкомонтовані

Призначені для будівництва ангарів, складських приміщень тимчасового і постійного використання. Складаються зі стандартного набору деталей, які легко доставляються на об'єкт. Прості в збірці. Розроблені стаціонарні та мобільні моделі. Різниця в способах складання і можливості демонтажу зі збереженням міцності.

Несучі

Поширений спосіб зведення міцного остова будівлі. Представляє поєднання вертикальних стійок і горизонтальних ригелів. Елементи кріпляться між собою зварюванням, або спеціальними болтами. Монтується в бетонну основу (фундамент). Отриманий каркас обшивається обраним будівельним матеріалом (цегла, бетон, піноблоки).

Арматурні

Металеві прути необхідні для підвищення міцності конструкції.

Перед початком робіт ми детально вивчаємо схему майбутньої будівлі. На підставі затверджених показників підбираємо вид металокаркасу, що підходить під встановлені вимоги. Такий підхід виключає невідповідну модель, що суперечить затвердженому регламенту.

Вимоги до металевого каркасу

Міцність і стійкість готового будинку безпосередньо залежать від металу і дотримання технологічних норм, затверджених ДСТУ. Наші майстри виключають допуск неточностей, які негативно позначаються на властивостях.
Ми виробляємо каркаси, відповідні:

Економічним факторам

Враховуються витрати на матеріал, комплектуючі, доставку і монтаж. Ми проводимо розрахунки на підставі узгодженого бюджету.

Вимогам безпечної експлуатації

Мається на увазі рівномірний розподіл навантаження. Враховує тяжкість облицювального матеріалу, обладнання. Завдяки цьому виключається тиск на фундамент.

Перед початком робіт ми детально вивчаємо схему майбутньої будівлі. На підставі затверджених показників підбираємо вид металокаркасу, що підходить під встановлені вимоги. Такий підхід виключає невідповідну модель, що суперечить затвердженому регламенту.

Застосування

Металокаркас – гідна альтернатива монолітним рамам. Поєднання технічних властивостей і заниженої ціни дало поштовх для реалізації проектів у різних сферах діяльності:

Промисловість

Будівництво промислових і житлових будівель

Сільське господарство

Приміщення для розведення тварин, птахів. Ангари для зберігання продукції, обладнання, сільгосптехніки

Склади, гаражі

Залежно від розміру може використовуватися в приватних і виробничих цілях

Побутівка

Монтуються для зберігання інвентарю, інструментів. Доступні моделі для формування мобільного офісу

Наша компанія виробляє металеві каркаси будь-якої складності і габаритів. Розробляємо моделі для постійної (з заливкою фундаменту) і тимчасової (мобільні об'єкти) експлуатації. Враховуємо технічні особливості споруди. При необхідності допрацьовуємо схему для оптимізації витрат.

Copyright © 2021 Металоконструкції САЛДІ

checkmark-circle